Hakkımızda

Samsung marka elektronik cihazların montaj, onarım ve bakım hizmeti sunuyoruz. Sizlere en hızlı ve kesin çözüm garantili servis hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Uzun yıllardan beri alanında uzman teknik ekibimizle birlikte sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak asıl amacımız.

Cihazınızı gönül rahatlığıyla Rize Samsung yetkili Servis Merkezi ekibine emanet edebilirsiniz. Değişen her yedek parçaya ve işçiliğe 1 YIL GARANTİ veriyoruz.

Rize Samsung yetkili Servis Merkezi; Çamaşır Makinası,Bulaşık Makinası, Televizyon, Klima, Elektrikli Süpürge, Fırın, Elektrikli / Gazlı Ocak, Davlumbaz, Buzdolabı ve Derin Donduruculara, kadar tüm Led Televizyonların ve beyaz eşyalarınızın konusunda geniş bilgi birikimine sahip, eğitimli, alanında uzman teknisyenlerden oluşan geniş bir kadroya sahiptir.

Rize Samsung yetkili Servis Merkezi hizmetini uzun yıllardan beri konusunda bilgili teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Rize Samsung yetkili Servis Merkezi acil çağrı merkezimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ,Rize Samsung yetkili Servis Merkezi’nden yardım isteyebilirsiniz.


Rize Samsung yetkili Servis Merkezi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Rize’nın her semt ve bölgesine yetkili Teknik Servis hizmeti sağlamaktayız.